Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!
Va instiintam ca puteti intra in posesia unui spatiu de reclama pe site-ul nostru pe o perioada de 1 an cu doar 2,2 euro. Detalii in ACEST subiect.

Distribuiți
In jos
pricop2oo7
Junior Member
Junior Member
masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 26
Oras : yahooo
Respectarea regulilor :
Puncte : 3827
Data de inscriere : 28/07/2008

Re: ProShow Gold

la data de Dum 22 Feb 2009 - 20:34
stiu programul e destul de dragut ..

danut cauta serial pe net , eu nu am cautat prea mult si am gasit
Danut
New Member
New Member
Numarul mesajelor : 25
Puncte : 3882
Data de inscriere : 20/06/2008

la data de Mier 31 Dec 2008 - 13:30
Vad ca e varianta Trial a acestui soft. Varianta freeware nu exista inca! Ai la dispozitie 30 de zile de test, apoi trebuie sa-l platesti... pacat... :(
sightless
Graphic Designer
Graphic Designer
masculin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 28
Oras : Toronto,Canada
Respectarea regulilor :
Puncte : 3818
Data de inscriere : 01/09/2008
http://xtreme-zone.forumhit.ro

ProShow Gold

la data de Lun 29 Dec 2008 - 8:40
Titlul soft-ului: ProShow Gold
Descriere: ProShow Gold te ajuta sa creezi usor si rapid slide show-uri personalizate pentru a te bucura de ele impreuna cu priteni si familia. Poti folosi efecte de miscare si tranzitie, muzica si multe altele.
Site oficial: http://www.photodex.com
Download:
Continut sponsorizat

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum