Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!
Va instiintam ca puteti intra in posesia unui spatiu de reclama pe site-ul nostru pe o perioada de 1 an cu doar 2,2 euro. Detalii in ACEST subiect.

Distribuiži
Lucian
Administrator
Administrator
masculin
Numarul mesajelor : 1038
Respectarea regulilor :
Puncte : 5545
Data de inscriere : 20/06/2008
http://www.descopera.forumz.ro
02112008
Care credeti, in prcente, ca este nivelul criminalitatii in Romania? Suntem intrecuti de alte state, detinem monopolul in Europa? Voi ce credeti? :-?
Distribuie acest articol pe:diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Comentarii

la data de Vin 14 Noi 2008 - 17:31sasutul
Eu cred ca suntem pe primele locuri in lume cand vine vorba de criminalitate. Daca ne uitam la stirile de la tv, aflam zilnic de cate o crima oribila. Cand va exista si la noi in tara pedeapsa capitala, cred ca se va mai reduce din crime, si nu numai.
la data de Dum 23 Noi 2008 - 10:50sightless
E adevarat ca s-au inmultit crimele la noi in tara, de ce?Pentru ca la conducere sunt niste....nepasatori,voteaza legile in somn asa conducere -> asa tara, cred ca stam destul de bine acolo sus,printe tarile cu cele mai multe crime,accidente etc

70% =>parerea mea
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum