Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!
Va instiintam ca puteti intra in posesia unui spatiu de reclama pe site-ul nostru pe o perioada de 1 an cu doar 2,2 euro. Detalii in ACEST subiect.

Distribuiți
Lucian
Administrator
Administrator
masculin
Numarul mesajelor : 1038
Respectarea regulilor :
Puncte : 5545
Data de inscriere : 20/06/2008
http://www.descopera.forumz.ro
30102008
Daca in aceasta seara ai primi 100.000 euro, ce marca de masina ti-ai lua, ce culoare ar avea si ce forma? Ai prefera sa iti cumperi 2 mai putin bune sau 1 si buna? :D Question
Subiecte similare
Distribuie acest articol pe:diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Comentarii

la data de Sam 1 Noi 2008 - 9:27sightless
Ce sa zic, cred ca imi voi lua un BMW x5 negru daca as avea acei bani desi momentan sunt foarte multumit de motocicleta care am achizitionato de curand (suzuki gsxr), imi plac mai mult motoarele decat masinile chiar daca sunt considerate cele mai periculoase :D
la data de Sam 1 Noi 2008 - 14:05YamiKashim
Un... De fapt mai multe =)) : Ferrari, Bugatti etc :-)) , dar daca as avea bani, acum, cred ca as lua un Bugatti (numai ca eu nu am voie sa conduc =)) )
la data de Lun 3 Noi 2008 - 17:40luci_tuning
nissan 350z!iar de restu vreo 40000 euro ias face un tuning frumos;)
la data de Lun 3 Noi 2008 - 18:02YamiKashim
luci_tuning a scris:nissan 350z!iar de restu vreo 40000 euro ias face un tuning frumos;)
Cum am putut sa uit de tuning? O duc la aia... cum le zice... WCC (West Coast Customs) :-))
la data de Mier 5 Noi 2008 - 13:35luci_tuning
YamiKashim a scris:
luci_tuning a scris:nissan 350z!iar de restu vreo 40000 euro ias face un tuning frumos;)
Cum am putut sa uit de tuning? O duc la aia... cum le zice... WCC (West Coast Customs) :-))

vrei sa iti iei ferrari si sal tunezi la wcc?nuti ajung banii...eu nu as modifica cu nimic un ferrari

mai ziceai si de bugatti...iar nuti ajung banii ;)
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum